Preloader Close
(+90)-212-852-4481
Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1992. Sok. Vetro City Plaza No:16/255 Beylikdüzü / İSTANBUL
Transida
Transida

Havayolu Taşımacılığı

Awesome Image

Havayolu Taşımacılığı

Neon Global, dünya çapında bir ağ içinde faaliyet gösteren büyük küresel nakliye şirketleridir.
Awesome Image

Genel Bakış

Sistemli kargo operasyonu ve yoğun uçuş desteği ile dünyanın her yerinden, havalimanı ya da kapı teslimli havayolu taşımacılığı hizmetleri veren Neon Global Lojistik, seçkin havayolu şirketleriyle yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde taşımalarında hizmet ve fiyat avantajı sağlamaktadır.
Awesome Image
Taşıdığımız Yük
0
Havayolu Yıllık Taşınan Ton
Awesome Image
Destinasyonlar
0+
Uluslararası Gidilen Ülke

Sağladığımız Hizmetler

Hızlı çözümler, ekonomik çözümler, kaliteli çözümler, pratik çözümler, avantajlar, havayolu anlayışı ile kullanıcıların, ihtiyaç sahiplerinin karşısına çıkarılmış ve kapıdan kapıya hizmet anlayışı da, havayolu taşımacılığı sistemi ile birleştirilmiştir.
Awesome Image

Avrupa Ülkeleri

Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İtalya, İngiltere’den hergün konsolidasyon 24 saatte garantili kapıdan– kapıya teslimat
Awesome Image

Amerika Ülkeleri

New York, Los Angeles, Miami, Phoenix, Houston, Dallas, Atlanta, Chicago, Toronto– İstanbul haftalık düzenli kondolide servisi 48– 72 saatte kapıdan kapıya teslimat
Awesome Image

Asya Ülkeleri

Hong Kong, Shanghai, Nanjing, Ningbo, Beijing, Xiamen, Guangzhau, Tayvan ve Kore düzenli konsolide servisi 48– 72 saatte kapıdan– kapıya teslimat.

Neon Global İle Zahmetsiz Nakliye

Dünyanın tüm havalimanları arasında direkt, transit ve cross taşımacılık hizmetleri veren Neon Global, ithalatta Uzakdoğu ve İngiltere, ihracatta Almanya ve Amerika konsolları ile uygun fiyat alternatifleri sunmaktadır.

Ekonomik Taşıma

Zamandan Tasarruf

GPRS Takip Sistemi

Operasyonel Mükemmellik