Preloader Close
(+90)-212-852-4481
Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1992. Sok. Vetro City Plaza No:16/255 Beylikdüzü / İSTANBUL
NeonLog
NeonLog

Paketleme Hizmeti

Awesome Image

Paketleme Hizmeti

Taşınacak eşyanın niteliğine göre uygun ölçülerde ve sağlamlıkta malzemenin seçimi ve temini, paketleme yoluyla koruma büyük önem taşımaktadır.
Awesome Image

Genel Bakış

Paketleme hemen hemen her taşınma işleminde gerekli olan bir işlemdir. Taşıma esnasında taşınan eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama kısmının sağlam yapılması için gereklidir. Paketleme sadece eşyaları koliye koymak demek değildir. Paketleme hizmetinde her ürün veya her eşya kendi türüne, özelliklerine büyüklüğüne göre paketlenmelidir.
Awesome Image
Paketlediğimiz Yük
0
Yılda Paketlenen Yük/Ton
Awesome Image
Paket Gönderdiğimiz Ülke
0+
Paketleme Yaptığımız Ülke

Neon Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Depolama hizmetlerinin en önemli halkalarından biri olan paketlemede, ilgili ürün ve malzemelerin herhangi bir zarara uğramaması için gerekli paketleme ve ambalajlama işlemlerinde Neon Global Lojistik olarak, gerekli teknoloji, bilgi birikimi ve altyapıya yatırımları yapmaktadır. Taşınacak eşyanın niteliğine göre uygun ölçülerde ve sağlamlıkta malzemenin seçimi ve temini, paketleme yoluyla koruma büyük önem taşımaktadır. Taşımacılığın en önemli fonksiyonu ürünlerin bir yerden diğerine güvenli ve hasarsız biçimde ulaştırılması gerektiği bilinciyle, Ürünlerin güvenliği açısından bu işlemlerin uzmanlar tarafından yapılması gerektiği bilinciyle Neon Global Lojistik gerekli organizasyona sahiptir. Neon Global Lojistik relokasyon ve taşımacılık alanında, ürünlerin paketlenmesi, ambalajlanması ve nakliye süreçlerindeki muhafazası konusunda da müşterilerine en profesyonel seçenekleri sunmaktadır. Neon Global Lojistik paketleme servisi içerisinde genel olarak şu hizmetleri sunmaktadır; Paketleme için uygun materyal ve araçların sağlanması Modern yöntemlerle paketleme hizmetleri Ürünlerin paketlenmesi, uygun kolilerde muhafazası Paketlenen eşyaların envanterinin yapılması Donanımlı araçlarla nakliye hizmetleri Ürünlerin ilgili adrese teslimi
Awesome Image

İkincil Ambalaj

İkincil Ambalaj, birincil ambalajı koruyan ve ürün kullanılacağı zaman atılan materyaldir.
Awesome Image

Birincil Ambalaj

Birincil Ambalaj,ürünü doğrudan içine alan ilk, asıl, iç ambalajdır. Tüketici ambalajı veya iç ambalaj da denilir.
Awesome Image

Üçüncül Ambalaj

Üçüncül veya Nakliye Ambalajı depolama, taşıma ve tanıma için gerekli olan paketidir.(Örneğin, oluklu mukavva kutu)

Ambalajlama & Paketleme Nedir?

Ambalajlama Nedir? Paketlemeye benzeyen ambalajlama işlemi içerme, koruma ve bilgi verme işlevlerini yerine getirmek amacıyla ürünlerin koruyucu malzeme ve ambalaj kapları kullanılarak bu standartta yer alan metotlarla sarılmaları ve kaplara yerleştirilmeleridir. Paketleme Nedir? Paketleme işlemi ise tüm ekipmanın, malzemenin ve parçaların taşıma yöntemini ve araçların belirlenmesini, uygun şekilde depolanmasını, ambalajlanmasını, muhafazasını ve sevkiyat faaliyetlerini düzenler. Ürün paketlenirken ürüne has özellikler ve ihtiyaçlar unutulmamalıdır. Bu durum da farklı paketleme koruma yöntemlerinin ve paketleme kategorilerinin oluşmasını zorunlu kılmaktadır. Pazarlama açısından paketleme konseptine bakıldığında ürünün teşvik edilmesinde ve reklamında kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Ürünün şekli, ağırlığı, rengi, müşteriyi etkileyen bilgiler ve ürün hakkındaki bilgileri içerir. Lojistik açısından konuya bakıldığında ise paketleme iki hizmet sunar. Bunlardan ilki ürünün nakliyesi ve depolanması sırasında ürünün dış etkenlerden korunması ve ikincisi ise ürünün depolanması ve taşınması esnasındaki kullanılması gereken işçi ve malzeme maliyetlerini azaltmasıdır. Ambalaj ya da paketler üç değişik düzeyde materyalden oluşabilir: Birincil ambalaj; ürünü doğrudan içine alan ilk, asıl, iç ambalajdır. Tüketici ambalajı veya iç ambalaj da denilir. Dökme olarak satılan ürünler, birim ambalajsız olup genelde çuval gibi geniş ambalajlara konulurlar. İkincil ambalaj; birincil ambalajı koruyan ve ürün kullanılacağı zaman atılan materyaldir. Yükleme ya da nakliye ambalajı ise; depolama, taşıma ve tanıtma için gereklidir. Bu perakende ambalajları içeren koli, kutu, karton ve kasadır.

A Sınıf Kalite Ambalajlama

Dayanıklı Koliler

Patpat Naylon Koruma

Dayanıklı Koli Bantları