Preloader Close
(+90)-212-852-4481
Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1992. Sok. Vetro City Plaza No:16/255 Beylikdüzü / İSTANBUL
NeonLog
NeonLog

Intermodal Taşımacılık - Neon Global Lojistik - FLT Logistic

Awesome Image

Intermodal Taşımacılık

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.
Awesome Image

Genel Bakış

Intermodal Taşımacılık, taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir. Türkiye’de intermodal taşımacılık şirketleri arasında yerini alan şirketimiz, müşterilerimize maliyetlerini azaltarak en ekonomik ve en çevreci çözümü optimum transit süreler içerisinde sunuyoruz. Kullanmış olduğumuz en temel kombinasyonlar aşağıdaki gibidir; Karayolu + RO-RO + Demiryolu Karayolu + Demiryolu Yükün nihai varış noktası, ne kadar acil olduğu, mevsimsel ve ekonomik faktörler hangi modelin kullanılacağı konusunda belirleyici olmaktadır. İstanbul ile Hamburg arasında yapılan geleneksel karayolu taşımacılığında yaklaşık 2500 Km yol yapılır. Ancak intermodal taşımacılık yöntemiyle karayolu ile yapılan kilometre sadece 150 Km’de kalmaktadır. Bunun sonucu olarak fosil yakıt tüketimi azaltılarak karbon emisyonlarında azalma sağlanmaktadır.
Awesome Image
Taşıdığımız Yük
0
Yılda Taşınılan Yük/Ton
Awesome Image
Destinasyonlar
0+
Gittiğimiz Ülke Sayısı

Intermodal'da Neon Etkisi

İhtiyaçlarınıza göre, Neon Global size özel çözümler sunabilir ve tedarik zinciri gereksinimlerinizi karşılayan entegre taşımacılık hizmetleri sunmak için global ve güvenilir ağını genişletmeye devam eder. Amacımız, yükünüzü dünya çapında güvenli ve verimli bir şekilde teslim etmektir. Dünya çapındaki liman kapsamı nedeniyle olağanüstü nakliye hizmetlerini tamamlayan Neon Global’in intermodal çözümleri, kapıdan kapıya teslimat ve küresel iç ticaret merkezleriyle bağlantıyı mümkün kılıyor. En son teknolojilerden yararlanırken ve sürdürülebilir bir yaklaşımı korurken, ürünlerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde aktarılmasını sağlayacak ölçek, deneyim, bilgi ve donanıma sahibiz. Kara taşımacılığı hizmetlerimizi kullanmak yalnızca zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlamaz; aynı zamanda işletmenizin karbon ayakizini de azaltır.
Awesome Image

Verimli

En verimli, dakik, düşük maliyetli ve çevre dostu biçimde yükleri bir yerden diğerine taşımak için intermodal taşımacılığı kullanmaktadır.
Awesome Image

Zamanında

En verimli, dakik, düşük maliyetli ve çevre dostu biçimde yükleri bir yerden diğerine taşımak için intermodal taşımacılığı kullanmaktadır.
Awesome Image

Düşük Maliyet

En verimli, dakik, düşük maliyetli ve çevre dostu biçimde yükleri bir yerden diğerine taşımak için intermodal taşımacılığı kullanmaktadır.

Intermodal Deneyimi

Neon Global, bir başka modele bağımlı olarak bir modelin verimliliğini sağlayan kara-demiryolu, deniz-demiryolu, hava-denizyolu hizmetleri oluşturarak intermodal’i gizemli olmaktan çıkartmaktadır. Süre açısından hassas yükler için premium ve garantili intermodal hizmetler sunmaktadır. Daha düşük değere sahip mallar için, değişik ekipman çeşitleri ve hizmet seçenekleri için değer fiyatlaması sunmaktadır. Ekipman esnekliği, müşterilerinin yüküne en uygun olanı seçmesini sağlar: 20′, 40′, 45′ konteynerler ve treylerler; high-cube konteynerler ve 13,60 treylerler dahil bir çok seçenek sunmaktadır. Seçkin Drayage sağlayıcılarla olan sözleşmeleriyle zamanında alım ve teslimat sağlanmaktadır. Ekol teknolojisi Quadro, e-posta, faks veya güvenli internet erişimi aracılığıyla geçerli konum ve durumu bildirmek üzere müşterilerinin sevkiyatını otomatik olarak takip etmektedir. Daha da önemlisi, deneyimli hizmet personeli müşterilerin taşıma programında ihtiyaç duyduğu tutarlı, güvenilir performansı sağlamak üzere her gönderiyi dikkatli bir şekilde yönetmektedir.

Değer Fiyatlaması

Süre açısından Hassas Yükler

Ekipman Esnekliği

Güvenilir Performansı