Preloader Close
(+90)-212-852-4481
Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1992. Sok. Vetro City Plaza No:16/255 Beylikdüzü / İSTANBUL
18
Eki

Haftalık Düzenli Parsiyel-Komple İthalat ve İhracat

Tümü Euro 5 ve Euro 6 standartlarında olan, çevre dostu çalışan, GPRS bağlantılı takip sistemleri ile 24 saat online olarak takip edilebilen araçlardan oluşan filomuz, güçlü acente ağı ve müşteri memnuniyet odaklı çözümlerimiz ile kara yolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.
“ Yurtiçi ve yurtdışı tatil gün ve haftalarında müşterilerimize tavsiyemiz, kendileri için mümkün olan en erken tarihte operasyon temsilcilerimize rezervasyon yaptırmalarıdır. Neon Lojistik olarak müşteri memnuniyeti vizyon değerlerimizde ilk sıradadır. ”.
Neon Global Lojistik Yönetim Kurulu

Parsiyel Taşımacılık

Neon Global Lojistik, karayolu taşımacılığı hattında uzmanlaşmış bir firma olarak, tüm Avrupa, İskandinav ve Baltık ülkelerine yapmış olduğu, haftalık düzenli parsiyel-komple ithalat ve ihracatları ile hizmet kalitesini profesyonel çalışanları ile sunmaktadır.

Komple Taşımacılık

Neon Global Lojistik olarak, parsiyel çıkış yaptığımız tüm ülkelere gün farketmeksizin müşterilerimize komple hizmet verebilmekteyiz. Normal haftalarda rezervasyonlarınızı 1 gün öncesine kadar alabilir, istendiğinde ekspres sevkiyat hizmeti verebilmekteyiz.

Neon Global İle Her Zaman Bir Adım Önde Olun

Yurtiçi ve yurtdışı tatil gün ve haftarında müşterilerimize tavsiyemiz, kendileri için mümkün olan en erken tarihte operasyon temsilcilerimize rezervasyon yaptırmalarıdır. Norther Lojistik olarak müşteri memnuniyeti vizyon değerlerimizde ilk sıradadır.

Bünyemizde haftalık organize ettiğimiz araçlar içerisinde 85 metreküplük standart tenteli, 100 metreküplük mega tenteli, 120 metreküplük kamyon romörk tiplerinde yanıcılı ve yanıcısız araçlarımız mevcuttur. Detaylı bilgi için info@neonglobal.com.tr adresine mail atabilir yada merkez ofisimizi arayarak operasyon danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz..

  • Araç filomuzda yanıcı ehliyetli sürücüler ve yanıcı ekipmanlı araçlarımız ile müşterilerimize parsiyel ve komple hizmeti vermekteyiz. Soğutmalı araçlarımız ile ısısı belli bir derecede tutulması gereken sebze, meyve, balık gibi gıda ürünleri ile ilaç, boya gibi sektörel çeşitlilik gösteren ürünlerinizin taşımacılığını titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Depolama

Neon Global Lojistik, Türkiye içinde toplam 7500 m2 depolama alanına sahip olmakla birlikte, çalıştığımız ülkelerdeki acentaları ile toplama, dağıtım ve depolama hizmetleri vermektedir. Yükün aciliyet durumuna göre yurtiçi – yurtdışı ekspres iç nakliye hizmeti vermektedir.
Barkotlama, paketleme, streçleme ve paletleme hizmetlerimiz müşterilerimize sunduğumuz katma değerli servislerimizdir.

Minivan Ekspress Taşımacılık:

Neon Global Lojistik; havayolu, karayolu ve denizyolu taşımacılığının dışında 22 adet Minivan Express Servisi ile Türkiye ile Avrupa arasında daha hızlı bir hizmet sunuyor. Türkiye – Avrupa arası Minivan Express Servisi sayesinde çok daha hızlı ve zamanında kapı teslimat güvencesiyle müşterilerine sunarak kalitesinden ödün vermiyor.